криптовалютиЕлектронні гроші непідробно інтригуюча річ і вони напевно зараз займають топ обговорень, особливо інвестиції в криптовалюти. Для того, щоб обговорити або більше дізнатися про криптовалюти рекомендуємо відвідати перший в світі кріптофорум Bitcointalk.org, згідно зі статистикою його щорічно відвідують 19,6 мільйона відвідувачів, серед яких є і нові розробники стартапів, що пропонують нові варіанти криптовалют. Наскільки це ефективно можна дізнатися виходячи з даних вищезгаданого форуму, зараз існує понад 9000 крипто проектів. Таким чином, конкуренція дійсно висока на ринку криптовалют. Тобто зараз на ринку є велика велика кількість криптовалюта крім усіма відомого Bitcoin про які ми навіть не здогадуємося.

Bitcoin був першою криптовалюта і є в даний час лідером на ринку. Перший же біткоін був здобутий в 2009 році, а згодом через свою популярність ним почали торгувати на біржах через, що його вартість ще більше зросла. До вартості біткоіни ще жодна з існуючих криптовалюта не доросла і що доросте також мало ймовірно, але ринок все ж розширюється через постійні в нього інвестицій. Можна до прикладу вказати Burstcoin (BURST) становлення якої почалося в 2014 році, коли вона була створена на основі відкритого коду децентралізованої валюти NXT. Криптовалюта BURST працює на власному блокчейне, що дуже добре позначається на швидкості транзакцій і мінімізує комісію. Проект Burstcoin є платіжною системою, з власною внутрішньою валютою. Burstcoin вдає із себе хардфорк монети Nextcoin, але зі своїми унікальними функціями про які можна детально почитати ось тут — https://bitcoin-today.com.ua/obzor-kriptovalyuty-burst/.

Істотні дискусії зосереджені всеж на Bitcoin і його близьких варіантах виникають в основному про потенціал криптовалют і якості інвестиційного класу. Результати показують, що зворотні кореляції між криптовалютами і традиційними активами є низькими.

Якщо підсумувати коротко те, що відбувається на ринку криптовалют, то незважаючи на те, що багато хто дивиться на результати з обережністю, але все ж нові форми фінансування для криптовалют і blockchain стартапів народжуються і схоже дана тенденція ще довго буде триматися не дивлячись на багато негативних висловлювань, в обхід усіх підводних каменів які тримають в собі криптовалюти.

І наостанок, чи є криптовалюта реальними грошима?

— Так.

Оскільки, це нове поняття для більшості людей, то і розуміння займе якийсь час, щоб криптовалюти стали широким визнанням. Bitcoin ж грає важливу роль і перший проклавший шлях до цієї нової технології. Зараз вже є сайти які приймають Bitcoin, поряд з іншими традиційними методами оплати.