КурткаКуртка, зроблена зі шкіри, річ практична і навряд чи коли вийде з моди. Єдине в чому відбуваються зміни — це нові задумки дизайнерів, як і з чим її носити. Наприклад в 2011 році, вони придумали для вас, безліч нових ідей. Виробник D & G, пропонував носити «шкіру» з джинсами і сорочками. Це створює певну легкість і розслабленість в вашому образі.

Roberto Covalli, пропонує більш класичний стиль, куртка в поєднанні з прямими брюками і класичними туфлями.

У Bottega Venete все набагато яскравіше одягнути під шкіряні штани. Більш екстравагантний або навіть пікантний, вийти образ.

Взагалі зараз сірий колір, більш затребуваний, ніж чорний. Адже сірий колір виглядає менш похмурим, і підходить під поєднання багатьох інших яскравих кольорів. Michael Bastian, створив колекцію, в якій переважали, сірі куртки з яскраво-червоними акцентами.

Сірим відтінкам віддали свою перевагу багато брендів навіть курток з деніму, з великим асортиментом джинсових курток можна ознайомитися в оптовому інтернет магазині джинсового одягу як MardGleb. Чекаємо від них новинок.

Яскраві кольори:

Як завжди, найпоширенішими кольорами, в палітрі чоловічого одягу, переважає коричневий, чорний і сірий колір. Мрачновато. Battega Veneta і Burberry Prorsum, в цьому році, осінь зима, пропонують спалах поєднань оранжевого, синього і жовтого кольору.

Марка DKNY створила дуже яскраву колекцію осінніх курток, завдяки блискучим тканинам.

Марка Gant приготувала весняну колекцію, яка включила в себе такі кольори, як лимонний, кораловий і блакитний.