Приклад базового ділового гардеробу для тридцятирічної жінки.

деловаяІ так давайте подумаємо як краще підібрати для ділової жінки років тридцяти. Стрижневе ядро такого набору одягу — це діловий стильний костюм сірого кольору гарної якості. Пошитий костюм повинен бути якісний з хорошої тканини — це важливо, покрій бути зобов’язаний простим, практичним і універсальним (приталений трохи і прямий). Хитромудрі в гардеробі дрібниці в обробці такого ділового костюма не вітаються. Вибирайте для цього якісні вовняні тканини. Після купіть взуття — човники і сумку під костюм — сірого кольору, який явно відтінятиме колір нового ділового костюма, так само подумайте де купити сумку для ноутбука адже ця річ тепер можливо буде постійно з вами. Потім потрібно підібрати й інші важливі в гардеробі доповнення (пару світлих блузок, облягаючу сіру стильну кофточку). Купіть туніку так само контрастно бірюзову під ваш сірий діловий костюм. Кофточка ця відтінятиме ваш стриманий бізнес наряд.

Після цих зборів йдемо в стильний стоковий бутик і обираємо другий насиченого синього кольору костюм. Не беріть зараз однотонний костюм, зупиніться своєю увагою на орнаменті в сіру смужку або цятку, велику клітку. Блейзер від такого новопридбаного наряду можна носити зі спідницею або піджаком від попереднього купленого сірого костюма.

Маючи два прекрасних костюма і кілька сорочок, ви будете без сумніву одягнені на всі випадки ділового життя. Формальний варіант — носити такий синій піджак і приємну світлу спідницю від костюма світлого. Цей гарнітур можна добре компонувати і з різними аксесуарами. Після всього цього купуємо прекрасну волошкову сукню під колір. Другий діловий костюм. Сукня це як і по тону так і за стилем прекрасно підійде до всіх ваших речей.

Ділової леді з таким гардеробом позбавлені від різних проблеми для парадних виходів у світ, адже тут ви можете вдало компонувати ваш гардероб. При такій зміні в одязі, ви будете унікальні і завжди в моді, перетворитеся на загадкову особу.

4 года ago