Потокове телебачення, або кардшаринг.

телебаченняУ порівнянні з високими рахунками за кабельне телебачення, потокове ТБ на ноутбуці або домашньому ПК дуже дешево. Весь процес здійснюється за допомогою доступного програмного забезпечення, яке дозволяє дивитися улюблені телевізійні передачі, незалежно від того, де ви знаходитесь вдома або в подорожі. Тільки один раз купивши потрібні аксесуари та комп ви вже ніколи не побачите іншої такої потреби.

Ви можете отримати канали з усього світу на багатьох мовах і дивитися фільми, ТВ-шоу, спорт, новини, слухати музику і дивитися кліпи, бізнес-канали в форматі високої чіткості без необхідності супутникової тарілки, ресивер або будь-яке інше обладнання. Все, що вам потрібно, це комп’ютер з доступом в Інтернет. Якщо ж у вас погана швидкість інтернет то тоді без супутникової тарілки звичайно не обійтися, а завдяки кардшарінгу ви зможете набагато здешевити перегляд платних каналів, більш детально дізнатися ви можете звернувшись на cardsharing billing, де вам все детально пояснять.

Потокове телебачення має багато переваг, одним недоліком є тільки швидкість інтернет каналу, вона повинна бути не маленькою. Інша причина в тому, що так можливо отримати миттєвий доступ до тисяч каналів від усього світі прямо на вашому комп’ютері. Також можливість є потокового мовлення телеканалів на декількох комп’ютерах і тоді закінчується боротьба за пульт дистанційного керування. Крім того, при бажанні ви можете під’єднати комп’ютер безпосередньо до телевізора, тоді ви зможете дивитися всі ваші улюблені канали на великому екрані.

Телевізор дивитися мають звичку мільярди людей в усьому світі і це вимагає перехід від класичних до цифрових і дешевиїх каналів. Якщо у вас є можливість отримати миттєвий доступ, то не втрачайте її, тут вас порадує велика колекція розважальних каналів і новин. Особливо, вас порадує те, що ви перестанете платити за кабельне телебачення і отримаєте значно більше, ніж у вас вже було?

4 года ago