Анекдоти про весілля.

Він і вона направляються до загсу, щоб зареєструватися. Вона трохи сповільнює кроки і винувато похнюпившись, каже!
— Дорогий, я повинна тобі зізнатися: у мене був до тебе коханий.
— Дорога, не перебивай мене. Так от, на згадку про нього я виколола його портрет на правій груді. Через деякий час вона знову уповільнює кроки. Він насторожено дивиться на свою майбутню дружину:
— У тебе що, був ще один коханий?
— Так, дорогий. І в пам’ять про нього я наколола його портрет на своїй лівій груді. У самого загсу майбутній чоловік починає істерично реготати.
— Ти що, — образилась вона, — з глузду з’їхав?
— Та ні, просто уявив собі, як витягнуться їх морди через двадцять років.

 

Молода дівчина вийшла заміж за розрахунком за одного дуже багатого графа все було чудово і важкий дим на перший танець заворожив всіх гостей, після чого в першу шлюбну ніч, лежачи дівчина в своїй кімнаті, мріє про те, як розпорядитися капіталом після кончини свого старіючого чоловіка. І тут вона чує човгання по коридору і стукіт у двері.
— Увійдіть, пане.
— Пані, — тремтячим голосом каже граф, — я прийшов виконати свій подружній обов’язок.
— Ну так виконуйте його, — роздратовано відповіла молода. Коли граф віддалився, вона засмучено зітхнула, зрозумівши, що не має права розраховувати на близьку смерть чоловіка. Але яким було її здивування, коли через десять хвилин вона знову почула човгання і стук у двері.
— Пані, — тремтячим голосом промовив граф, — я прийшов виконати свій подружній обов’язок.
— Але ви вже виконали його! — Обурено відповідає молода. Прошу вибачення, пані, — виправдовується граф. — Зовсім замучив проклятий склероз.

 

Ранок після весілля. Друзі запитують нареченого — ну як воно? все нормально пройшло? Наречений чогось мнеться, потім каже, що ні.
— Я вже так ласкаво з нею, але як до діла — вона говорить, їй боляче, плаче, кричить. Загалом, дивна якась. Тут один друг, дуже досвідчений каже:
— Це буває. Це в неї анатомія така … як би сказати … вузька. Коротше, ти купи пляшечку якогось хорошого масла запашного. І вже перед самою справою, налий це масло в склянку, помочи там свій прилад і вперед. Буде все відмінно. Наступного дня один запитує у нареченого, ну як, допомогло? Наречений:
— Ну ти жартівник, звичайно. У мене вже ніякого настрою не було з дружиною займатися. Спочатку десять хвилин у склянку намагався всунути, потім півгодини відповідну каструльку шукав …

 

— Ми оголосили наші заручини недійсними, так що моє ставлення до Чарлі змінилося.
— Але ти продовжуєш носити подароване їм кільце?
— До кільця моє ставлення залишилося колишнім!

5 лет ago