Група альпіністів підіймається на Еверест. Дуже важкий підйом, нарешті, втомлена і ізмочаленная група  піднімається на вершину, розбиває наметове містечко і вкладається спати, серед ночі всі прокидаються від  моторошного крику: «загинай, загинай, загинай!» Це кричить уві сні їхній товариш. Його будять і питають, в чому справа?
Той відповідає, що все нормально, просто кошмар наснився. Вранці прокидаються і беруться до роботи, вимірюють  тиск, беруть проби снігу, повітря і т.д. Вночі лягають спати і знову прокидаються від моторошного крику: «загинай,  загинай, загинай !!!». Знову уві сні кричить цей же товариш. Його будять, запитують у чому-ж все таки справа? Мовляв  розкажи, а то раптом у тебе дах поїхала, підйом-то все таки важкий був.
І мужик розповідає їм: —  Уявіть, сниться мені сон: Виходжу з намету в чому мати народила, підходжу до самого-самого краю гори, ось пальцем  мене ззаду ткнути — все, упаду. Стою писаю і тут підходить до мене ззаду снігова людина і засовує мені палець у  дупу …